Seafret zavítají do vyprodaného Café V lese

Seafret | Zdroj: huffingtonpost.com

Seafret je britská indie rocková kapela, která minulý rok vydala své debutové album. Třináctitracková deska, obsahující hity jako Oceans a Atlantis, odstartovala jejich kariéru a nejen tyto hity zazní už 18. května v Praze.

Duo, které tvoří zpěvák Jack Sedman a kytarista Harry Draper, rozjelo svou kariéru v roce 2015 a o rok později vydalo první album s názvem Tell me it’s real, které se umístilo v žebříčku UK Album Chart.

Seafret je slovo, které označuje jednak tyhle dva muzikanty, a jednak mlhu, která se valí v létě ze Severního moře na pevninu. Dvojice teď bydlí v Londýně a moře jim moc schází.

Seafret skládají upřímnou hudbu s dobrými melodiemi, které vás ihned uchvátí. V písničkách zpívají převážně o životě kolem. Představte si mořskou mlhu protkanou akustickými nástroji, něžnou elektronikou, šeptavými smyčci a melancholickými vokály. Skladba Oceans byla streamována 36 milionkrát na YouTube a Spotify.

Nedávno vydali nový singl s názvem Blank you out a nejen ten zazní 18. května ve vyprodaném Café V lese.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.