Sebastian vyrazí na Hvězdy Tour 2017

Sebastian | Foto: Aleš Funke

Zpěvák Sebastian se již v březnu představí na své první souvislé koncertní šňůře Hvězdy Tour 2017. Jeden z nejvýraznějších hudebníků nové generace na ni zve hlavně prostřednictvím úspěšné novinky Hvězdy

Sebastian se do povědomí fanoušků zapsal pomocí skladby Toulavá, jež s necelými dvaceti milióny zhlédnutími patří mezi nejúspěšnější české nahrávky na kanále YouTube.

Pozadu však nezůstává ani již zmiňovaná novinka Hvězdy, která i v době vánočního klidu stihla nasbírat takřka půl milionu zhlédnutí, a mezi domácími je dokonce čtvrtou nejhranější písničkou českého éteru. 

Zpěvák se také chystá vydat debutové album, které momentálně dokončuje ve studiu s producentem ODD.

Hvězdy Tour 2017

16. března – Brno
24. března – Liberec
25. března – Boskovice
29. března – Praha
31. března – Lanškroun
01. dubna – Vysoké Mýto
05. dubna – Olomouc
07. dubna – Prachatice
08. dubna – Plzeň


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.