Sébastien Léger přijíždí do Roxy. Jeho energický výstup vás vybídne k tanci!

Sebastien Leger | zdroj:wantickets.com

Sébastien Léger je známý svou energičností, která do minuty změní atmosféru na nejednom tanečním parketu. Letos přijíždí do Čech se svým dalším labelem a chystá se ukázat českému publiku, proč je jeden z nejžádanějších DJs. Na jeho vystoupení uslyšíte naživo to, co jste  v klubech slyšeli v různých remixech.

Akce, na které si zaručeně zatančíte, se blíží! Na konci března se po dlouhé době kouzelné ruce Sébastina Légera dotknou DJ pultu v Roxy. A nebude tam ten den hrát jediný. Sébastien si s sebou přiváží support, kterým bude DJ Loutka se svým svěžím pomalejším setem. Přijede taktéž netypický Fatty M a Adam Cloud, kterého jste mohli slyšet například na Mácháči. Hlavní vystupující tentokrát přijíždí s dvěma labely, přičemž ten novější – Temple of Lions, dává prostor spíše undergroundovějšímu soundu. Vlastník dvou labelů se do Prahy vrací po několikáté s novým materiálem. A tak se uvidí, jestli jeho show v Česku bude podobná jako ty minulé, při nichž byla vždycky party v plném proudu.

Čtěte také :David Guetta roztančí O2 arénu. Již v červnu!

Sébastien Léger  je DJ a producent, který za pultem stojí už víc než patnáct let. A ví proč. Mezi jeho parťáky patří například i Justin Timberlake nebo Armand van Helden. Styl jeho mixování je těžko definovatelný. Především se jedná o house, který se promíjí s prvky elektra, minimalu a techhousu. Souzvuk tónů tvoří hudbu, u které je obtížné zůstat v klidu a nepřidat se k tanci. To vše doplňuje jeho vystupování – známé svou party náladou, protože, to, co Sébastien na pódiu vytváří, je fascinující. Autor nesmrtelných releasů, jako je Jagurar nebo Hit Girl, svou hudbu prožívá a ví, jak se hýbat.

Taneční smršť Sébastiena Légera a dalších bude odstartována pátek 27.3., takže i fanoušci známého festivalu Let It Roll budou mít čas na vzpamatování! Vše vypukne v 22:00. Vstupenky lze již zakoupit za zvýhodněnou cenu v NoD nebo přes GoOut, Tportal či Tpro. Více informací naleznete zde.


Napište komentář