Sights a Landless chystají společné turné

Sights | Foto: facebook.com/SIGHTSofficial

Dvě mladé české metal-core kapely chystají společné turné po tuzemských klubech.

Sights jsou v tomto směru trošku ostřílenější, letos dokonce zahráli na festivalu Rock for People a rozproudili neuvěřitelný kotel. S sebou si na toto podzimní turné berou mladou kapelu Landless, pro kterou bude téměř každá zastávka premiérou v daném městě.

Sights chystají po tomto (posledním letošním) turné svou druhou desku. Ta první, Behind the Mask, vyšla v roce 2014 a obsahovala pecky jako třeba Caesar, Arise nebo Farewell to the Past.

Landless je slovenská kapela a má na kontě zatím jen jedno EP z roku 2015. I přesto chlapci slibují, že na stageích nechají veškerou energii, protože hraní před lidmi, kteří se dokážou na jejich muziku rozhýbat, je pro ně tou největší motivací.

Určitě by bylo fajn tyhle mladé dravce podpořit, obě kapely jsou na středoevropské poměry v daném žánru opravdu nadprůměrné, takže kdo má rád tvrdší hudbu, navštivte jeden z klubů.

Sights Tour 2016

22. září      Ostrava – Chlív

23. září      Brno – M13

24. září      Praha – Chapeau Rouge

06. října     Plzeň – Jekyll

07. října     Litvínov – Ponorka

08. října     Hrádek n. N – Dělňák


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)