Skyline zvou na poslední termíny Fairytapes Tour 2013

Skyline | Zdroj: oficiální stránky Skyline

Po náročné festivalové sezóně vyrazili Skyline na podzimní Fairytapes Tour 2013, kde bylo celkem dvanáct zastávek, a nechybí mezi nimi ani zastávka na Slovensku. O support se postará DJ NobodyListen.

Skyline se letos předvedli na spoustě festivalů, mezi kterými nechyběly například Rock for People, slovenská Pohoda ani České hrady.cz. Poslední festivalovou zastávkou byl Smíchov Open Air, kde spolupracovali s nadějnými Evelynne (4. místo v YouTube festu 2013 – pozn. red.).

Deska Fairytapes vyšla 25. března a byla pokřtěna ve vyprodaném Paláci Akropolis. Celé dva týdny pak vévodila digitálním prodejům v ČR. Turné k albu si kapela naplánovala až na podzim, jistě i kvůli náročnému létu. O zvuk a světla na turné se starají profíci jako Jakub Honzátko a Ondřej Burián. Jako support úřaduje talentovaný DJ NobodyListen, který má na starost before i after párty.

U příležitosti Fairytapes Tour vytvořil designer Vítek Škop kolekci speciálních tapet do počítačů, telefonů i tabletů s motivem turné, které je možné si zdarma stáhnout na webu kapely. Kromě toho Skyline připravili pro fanoušky i dva remixy, které jsou rovněž ke stažení zdarma.

Skyline – Fairytapes Tour 2013

19. listopadu – Brno, Fléda

22. listopadu – Valašské Meziříčí, M – Klub

23. listopadu – Jihlava, Soul Music Club

30. listopadu – Moravské Budějovice, Pogo Bar

6. prosince – Děčín, Garage

11. prosince – Praha, Lucerna Music Bar

14. prosince – Bratislava, Dunaj


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...