Slovinský producent Gramatik zavítá poprvé do Prahy

Gramatik | Zdroj: facebook.com

Říkáte si, že tenhle podzim už nemůže být víc našlápnutý? Tak pozor, zapište si do diáře – slovinský producent Gramatik míří se svým turné také do Prahy!

Denis Jasarevic je slovinský DJ a producent známý spíše pod jménem Gramatik. Svou tvorbou brousí do vod nejenom elektroniky, ale také do hip-hopového ambientu a dubstepu. Letos vydal již svou osmou desku s názvem The Age of Reason, kterou si můžete celou zdarma poslechnout na jeho SoundCloudu. Gramatik je totiž jeden z mála zastánců volného sdílení hudby na internetu.

A právě s touto desku se nyní Gramatik vydává na koncertní turné pod záštitou akcí Excelent Jukebox, které pořádá agentura Fource Entertainment a Gambrinus Excelent. V rámci svého turné, které odstartuje již koncem srpna, se také poprvé představí pražskému publiku, a to 17. listopaduLucerna Music Baru.

Nechat si ujít show tohoto nadaného producenta by byla opravdu velká chyba, proto si už od 5. srpna můžete koupit lístky v předprodeji v síti Ticketpro či na Facebooku Fource Entertainment za 395 korun s poplatky.


Napište komentář