Spectaculare přivede Prahu do varu elektroniky, ambience a jazzu

Biosphere | Foto: biosphere.no

Špičky současné elektronické, ambientní a jazzové hudby se letos předvedou na festivalu Spectaculare, který se bude konat v Praze v rozmezí 20. ledna až 20. února 2017. 

Již po čtvrté se na dobře známá místa v Praze vrací festival Spectaculare. Návštěvníkům nabídne měsíc plný již výše zmíněných hudebních stylů míchajících se s projekcemi a vizuálním uměním.

Celý kulturní program se odehraje v Paláci Akropolis, v klubech MeetFactory, Neone, Cross club, dále v divadle Ponec, v prostředí kostela U Salvátora a Planetáriu Praha, kde podle slov organizátorů budou návštěvníci zavedeni do nekonečného vesmíru.

Festival nabídne jména jako Biosphere, kteří se ukáží s novým programem. Premiéru si v Praze odbude německý producent Christian Löffler, drážďanský producent a skladatel Sven Helbig nebo fenomenální norský trumpetista Arve Henriksen, jehož zvuk je inspirovaný japonskou flétnou shakuhachi. Vyjma těchto hudebníků své předvede i mnoho dalších umělců.

Pro návštěvníky bude připraveno celkem dvanáct koncertů, takže se bude určitě na co těšit. Vstupenky jsou k dispozici v síti GoOut a na pokladně Paláce Akropolis. Na celý festival bude k dispozici i zlevněná permanentka. Více informací a celý program je k nahlédnutí na oficiální stránce.


Napište komentář