Sting bude headlinerovat druhý ročník pražského Metronome

Sting | Zdroj: sting.com

Když letos začínal první ročník pražského hudebního festivalu Metronome, bylo až k neuvěření, že se na něj pořadatelům podařilo dostat samotného kmotra punku, Iggyho Popa, a alternativní senzaci Foals. Kdo se ale strachoval, že další rok bude slabší, velice se mýlil. Podle oficiálního oznámení totiž na příštím ročníku vystoupí další velikán hudební scény minulého století, Sting.

Zpěvák a multiinstrumentalista se tak do Česka vrátí už po několikáté. Naposledy se u nás přitom měl objevit ještě minulý rok, koncert v O2 Areně byl však nakonec zrušen. Vůbec poprvé u nás Sting ale místo samostatného koncertu vystoupí na festivalu, a to právě na pražském Metronome, kde bude prvním headlinerem.

Koncert muže, jenž se v sedmdesátých letech proslavil působením ve skupině The Police, a jenž má za sebou skoro 30 let sólové hudební kariéry, se bude konat 23. června 2017 na pražském Výstavišti. Sting při té příležitosti představí České republice nové album 57th & 9th, po jeho boku pak na pódiu stanou kytaristé Dominic a Rufus Millerovi a bubeník Josh Freese.

Vstupenky na druhý ročník festivalu Metronome jsou v prodeji už nyní, a to v sítích GoOut, TicketPro a TicketLive, přičemž jejich cena se pohybuje v rozmezí od 990 do 2 900 Kč. Kdo bude festival headlinerovat druhý den a jaké další kapely budou na programu, to zatím pořadatelé tají.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 285 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.