Stu Larsen a Natsuki Kurai spolu na podzim zahrají v Praze

Stu Larsen & Natsuki Kurai | Zdroj: facebook.com

Z východu se na nás valí australsko-japonské muzikanstké duo ve složení Stu Larsen a Natsuki Kurai. Kdy nám zahrají svou společnou tvorbu? 

Písničkář a nomád Stu Larsen se k nám do Prahy vrátí rok po svém sólovém turné, tentokrát už ale nepřijede sám. Jako doprovod si zvolil japonského muzikanta Natsuki Kuraiho, kterého potkal před devíti lety na cestách po Japonsku. „Neuměl jsem ani slovo japonsky a Natsuki neuměl anglicky. Museli jsme si najít jiný způsob, jak spolu komunikovat. Díky tomu jsme dokázali spolupracovat v pro nás nové tvůrčí rovině,” uvádí Larsen. 

Před pěti lety vydali první společné EP s obyčejným názvem Stu Larsen & Natsuki Kurai a před pár týdny vyšlo i pokračování Stu Larsen & Natsuki Kurai II. Těšit se tak můžeme na úplně čerstvé skladby, ale i osvěžující aranžmá Larsenových slavnějších písní.

Vychutnejte si dokonalou harmonii Stu Larsena a Natsuki Kuraiho 29. října ve Vile Štvanice. Vstupenky budou k dispozici od pátku 18. května na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro za 295 Kč. 


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 318 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.