Sundara Karma a Blaenavon ukáží Praze své kytarové umění

Sundara Karma + Blaenavon | Zdroj: facebook.com

Dvě našlapané britské kapely se vydávají na společné turné po starém kontinentu. Svou dávku alternativního rocku v prosinci předvedou i u nás.

Album Youth Is Only Ever Fun In Retrospect přivedlo kapele Sundara Karma spoustu nových fanoušků. Jedná se sice o první desku této čtyřky kamarádů z Readingu v čele s frontmanem Oscarem Pollockem, někteří však tvrdí, že kapela má na to dorůst velikosti Arcade Fire či U2.

Tři bývalí spolužáci, kteří teď tvoří kapelu Blaenavon, spolu hrají již od svých 14 let. Letos jim pod producentskými křídly Jima Abbisse, jenž je slavný pro svou spolupráci s velikány jako Adele nebo Arctic Monkeys, vyšla první deska That’s Your Lot. Mimo jiné skvělé skladby obsahuje i hezky pojmenovanou Prague ’99. Do Čech se podívají letos již podruhé, v únoru se u nás kluci totiž ukázali jako předskokani Two Door Cinema Club.

Vstupenky na dvojnásobnou koncertní nálož, která se chystá na 10. prosince do Chapeu Rouge, lze pořídit od středy 27. září za 340 Kč na oficiálních stránkách Fource Entertainment či v předprodejních sítích GoOut a TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 338 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.