Švédští Sabaton táhnou na Prahu. Nevynechají ani Zlín

Sabaton | Zdroj: Metalblast.net

Do Fóra Karlín a Sportovní haly Euronics zavítají během února Sabaton. Ti nyní koncertují se svou nejnovější deskou Heroes.

Tahle švédská heavy metalová šestka říkající si Sabaton se seskupila už před několika lety. Jejich historie se začala psát v roce 1999, a jak už to u začínajících kapel bývá, zpočátku koncertovali v malých klubech. Jejich zlomovou nahrávkou se stala Primo Victoria. Toto album je přesunulo do větších klubů, ale sami Sabaton se s otázkou na jejich nejúspěšnější desku odvolávají na Carolus Rex z roku 2012. To ale ani zdaleka nejsou všechny jejich úspěchy, kterých za dob své existence dosáhli.

Nyní se vydávají na turné a propagují svůj nejnovější počin Heroes z roku 2014. Pokud i vás upoutala jejich věčná inspirace v druhé světové válce a válečných bitvách, můžete si je přijít poslechnout naživo už 7. února do pražského Fóra Karlín či o den později 8. února, kdy zahrají ve Zlíně ve Sportovní hale Euronics, kde se představí také Delain a Battle Beast. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.