Svůj nový song podpoří Řezník a Elektrick Manni společnou tour

Řezník | Zdroj: znk.cz

Společná věc Tralala Tralala od Řezníka a kapely Elektrick Mann vyšla před pár dny rovnou i s videoklipem. Alko partička s rapperem tuhle pecku představí na společné minitour.

Skupina Elektrick Mann se svými hravými texty míchá styly punku a hip hopu. Před dvěma lety zemřel jejich frontman a zpěvák kapely Ice-B, Elektrick Manni ale pokračují ve své tvorbě i nadále. Kontroverzní horrorcore rapper Řezník zase před pár měsíci vydal další kvalitní desku do své už tak bohaté diskografie, která byla opět plná brutality a poetické zvrhlosti.

Čtěte také: Řezníkova Strangulační rýha je nabitá kvalitními tracky

Právě kombinace těchto dvou interpretů spojila své síly a vydala song Tralala Tralala. K němu vyhodili do světa i videoklip, který je přesně tak perverzní a zvrhlý, jaký se dá od tohoto spojení čekat. Videoklip ale není vše, co si pro nás připravili. Společně vyjedou Elektric Mann se Sodomou Gomorou, ve které Řezník působí, na menší tour. Ta se odehraje v Ostravě, Valmezu, Praze a Zlíně a oba interpreti nám slibují plno delirického běsnění, sexuálního zneužívání a brutálních pódiových fanatismů.

Elektrick Mann & Sodoma Gomora minitour

13. dubna  Ostrava – Barrák
14. dubna  Valmez- M-klub
21. dubna  Praha – Storm
04. května  Zlín – Fénix


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 269 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz