Tajemný Ghostemane míří do Prahy

Ghostemane | Foto: Adam DeGross

Americký hudebník a producent Ghostemane přiveze svou temnou hudbu kombinující rap a metal na konci dubna do Prahy.

Eric Ghoste, známý spíše pod uměleckým pseudonymem Ghostemane, pochází z Floridy a k tvorbě hudby se dostal už v raných čtrnácti letech, tehdy však poslouchal především metal a punk. Postupně přesedlal na rap a stal se členem kapely Nemesis, se kterou nahrál svoji první rapovou nahrávku.

Jako Ghostemane se začal prezentovat v roce 2014, kdy došlo na vydání prvního singlu Technicolor. O rok později už bydlel v hvězdném Los Angeles a spolupracoval s undergroundovým rapperem SCHEMMAPOSSE.

Od roku 2015 stále přidává na síle. Stihl vydat neuvěřitelných šest alb!
Ghostemane krouží okolo okultismu, metalu nebo grind-math corových kapelách jako je například Circle Takes the Square. V jeho klipech se objevují dětské postavičky jako Mickey Mouse nebo Betty Boop, které v kombinaci s temnou hudbou dostávají děsivý hororový nádech.

Ghostmane rozehřeje klub Mono Fono ‪27. dubna‬ 2018 a přiveze s sebou rappery Wavy Jonese a Horse Heada Nedarba, se kterými často spolupracuje. Vstupenky jsou už nyní v prodeji na ‪webu Fource‬, ‪GoOut‬ a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 318 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.