The Asteroids Galaxy Tour rozbalí svůj psychedelický pop v Lucerna Music Baru

The Asteriods Galaxy Tour | theasteroidsgalaxytour.com

Kodaňská retro soulová skupina okolo charismatické zpěvačky Mette Lindberg a producenta Larse Iversena se vrací do Čech. V úterý 4. listopadu představí novou desku Bring Us Together v pražském Lucerna Music Baru.

The Asteroids Galaxy Tour vyrazili na podzimní turné po evropských klubech. Představují zde zbrusu novou desku Bring Us Together, která vyšla letos v září. Jedná se již o třetí studiové album dánské formace a první, které vyšlo na jejich vlastním labelu Hot Bus Records. Kapela ho sama nahrála a produkovala ve svém kodaňském studiu.

The Asteroids Galaxy Tour vznikli v roce 2007 a hráli jako předkapela Amy Winehouse na jejím kodaňském koncertu poté, co její management slyšel jejich demonahrávky. Vystupovali mimo jiné i jako předkapela popové hvězdy Katy Perry. Čeští fanoušci měli Asteroids možnost vidět živě například na festivalech Rock for People či Colours of Ostrava. Mezi největší hity kapely patří singly The Golden Age, Around The Bend či The Sun Ain’t Shining No More.

Vstupenky jsou k dostání za 350 korun + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim, GoOut.cz, na webu Lucerna Music Baru. Na pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 430 korun.


Napište komentář