The Drums se představí v Lucerně

The Drums | Zdroj: fanart.tv

The Drums je americká indie kapela, která vznikla v roce 2008 v Brooklynu. Tři roky po vydání třetího alba podepsali smlouvu se společností Anti Records. Při této příležitosti oznámili datum, kdy vydají svou novou desku, a tu představí na podzim i v České republice.

Toto indie seskupení tvoří Jonathan Pierce (zpěv), Jacob Graham (kytara), Connor Hanwick (bicí) a Adam Kessler (kytara).

Deska, která se bude jmenovat Abysmal Thoughts vyjde 16. června. Blood Under My Belt je první singl této desky. A nic se nezměnilo – stále jsou to ty typičtí The Drums. Klasické indie smíchané s trochou elektra, které posluchače stále baví a přitahuje.

Po čtyřech letech vydávání desek si Pierce dal pauzu. Odstěhoval se z New Yorku do LA, kde měl čas přemýšlet a vše, co dlouho nosil v srdci se promítlo právě do této desky. Včetně smutku, zničených plánů plánů pro život a špatného milostného vztahu. Nutno podotknout, že si Jonathan všechny písně složil sám a také nahrál všechny nástroje. Říká, že tak chtěl zrealizovat osobní vizi o tom, jak má jeho kapela znít.

The Drums hlásí comeback a to i přesto, že nosí v sobě smutek. ,,Štěstí mě může zmást,” vysvětluje Pierce. ,,Objeví se kdoví odkud a než si na něj vůbec dokážeš zvyknout, je fuč. Ale Abysmal Thoughts – Hrozné myšlenky? Můžu se na ně spolehnout – a s tím politickým chaosem, který se na nás teď valí, kdo ví, kdy začnou tyhle temné myšlenky mizet?”

Společně se představí už 10. září v Lucerně. Lístky budou v předprodeji od 19. května na GoOut.cz a v síti TicketPro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.