The Feud míří na turné po Česku

The Feud | Zdroj: rockforpeople.cz

Trio z Manchesteru se na jaře vydává na menší turné po České republice, které započne na Majálesech a bude finišovat na festivalu Rock for People.

Pokud patříte mezi fanoušky manchesterského tria The Feud, nebo jste prostě jen zvědaví, jak jim to hraje, máte nyní hned několik možností si je poslechnout. Kapela se totiž vydává na šňůru po České republice. Turné začne 25. dubna na plzeňském Majálesu a poté bude pokračovat po dalších zastávkách festivalu; skončí na Majálesu v Českých Budějovicích 16. května. Nebude také chybět několik klubových vystoupení, třeba v Prostějově, Opavě nebo Litomyšli.

Tour po Čechách bude pro The Feud jakousi generálkou pro vystoupení na královéhradeckém festivalu Rock for People. Ti, kteří mají rádi originální kombinaci britských kytarovek a elektroniky s tanečními beaty, by si neměli nechat ujít alespoň jednu akci. ,,Těšíme se na naše věrné fanoušky v Česku! A vy, kteří jste nás ještě neviděli, přijďte zapařit taky. Slibujeme, že se nebudete nudit,” zve na tour frontman Jamie Walker.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.