The Glitch Mob rozžhaví Roxy už v květnu

The Glitch Mob | Zdroj: pořadatel akce

Koncem května vystoupí v pražském klubu Roxy losangelské elektrobeatové trio The Glitch Mob, které tu představí své nové album.

Až z Kalifornie zavítá do pražského Roxy elektro formace The Glitch Mob. Kapela v únoru vydává novou desku pod názvem Love Death Immortality, kterou také 26. května představí v Praze. Kombinace hrubých nástrojů spolu s výraznými rysy hip-hopu vynáší The Glitch Mob od jejich vzniku v roce 2006 čím dál výš, rovnou na taneční prkna celého světa. Na kontě mají zatím jedno studiové album Drink the Sea z roku 2010 a jedno EP z roku 2011, které pojmenovali We Can Make the World Stop.

Není tedy tak těžké si spočítat, že uzrál ten pravý čas na desku novou. Aktuální track Can’t Kill Us fanouškům prozrazuje, že se The Glitch Mob posunuli zase o něco dál. Kytarové riffy spolu s hutnými beaty rozpohybují snad i skálu. Uvidíme tedy, jestli to Roxy v květnu vydrží.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.