The Qemists společně s kapelou N.O.H.A, to je zimní Rock for Church(ill)

The Qemists Band | Zdroj: oficiální web

Po loňské úspěšné zimní edici Church(ill)a se pořadatelé rozhodli v této akci pokračovat. Fanoušci se tak 20. února 2014 mohou těšit na pořádný kotel v pražském Lucerna Music Baru.

Stejně tak jako minulý rok, lidé po ukončení letního festivalu hlasovali pro nejlepší kapelu uplynulého ročníku. Vítěze pak pořadatelé pozvali na zimní vydání festivalu. Loni to jednoznačně vyhráli Dub Pistols, kteří zahráli v Lucerna Music Baru na konci února (také se příští léto vrátí do Vroutku). Letos hlasování vyhráli krajané pistolí, The Qemists z Londýna.

Jejich nabité vystoupení v létě strhlo všechny fanoušky Church(ill)a, a to i ty návštěvníky, kteří elektronické hudbě moc neholdují. Návrat na česká pódia tak potěší jak dlouholeté fanoušky tohoto seskupení, tak jistě i lid, který je nikdy neviděl. Dalším energickým interpretem je kapela N.O.H.A, která je v Česku už moc dobře známa. Její největší hit Tu Café snad nikomu nemusíme představovat. Mix drum and bassu, world music a dalších prvků, který formace předvádí, je nezapomenutelným zážitkem. Kapela už navštívila mnoho festivalů, mimo jiné i Rock for Church(ill) v roce 2011.

Zimní edice festivalu je příjemným zkrácením dlouhého čekání na letní festivalovou sezónu. A i když bude zima v plném proudu, je jasné, že v Lucerna Music Baru bude pěkné vedro, protože kombinace těchto kapel dokáže pořádně zatopit pod kotlem.

Lístky v klasickém předprodeji seženete za 500 korun + poplatky. Kdo se chce vyhnout poplatkům, nechť zamíří na pokladnu klubu, kde vstupenku pořídí tak, aby zbylo ještě na pivko.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.