The Rolling Stones vystoupí v Praze

The Rolling Stones | Foto: Dave Hogan

Jedna z nejlegendárnějších kapel všech dob, slavní The Rolling Stones, vystoupí ještě letos v České repubice. Po více než deseti letech tak české publikum bude opět moci naživo spatřit tváře proslulých rockerů Micka Jaggera a Keitha Richardse.

The Rolling Stones, kteří úctyhodně fungují už od roku 1962, se za dobu své existence dostali se svým vyplazeným jazykem do role nezapomenutelných ikon popkultury a v hudební branži inspirovali nespočet interpretů. Nesmazatelnou stopou se zapsali do rockové historie mimo jiné peckami jako Can’t Get No Satisfaction, Angie či Sympathy for the Devil.

Nedávno se představili s novou nahrávkou Blue And Lonesome a nyní se vrací zpět na turné, které tentokrát pojmenovali spojením No Filter. Během něj se ukážou v mnoha zemích Evropy a nevynechají ani Českou republiku, kde 4. července 2018 vystoupí na pražském Letišti Letňany.

„Tahle část turné ‚No Filter‘ je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa,‘‘ komentuje turné Mick Jagger.

Vstupenky na pražský koncert budou k dispozici od pátku 9. března a jejich cenovka bude začínat na 1990 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 258 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.