The Seether se představí Praze i Brnu

Seether | Zdroj: fanart.tv

Seether v polovině května vydali nové album, to představí v České republice a to hned dvakrát. Nejdříve zavítají do Prahy a den na to se přemístí do Brna. Chystáte se na některý z koncertů?

Seether pochází z Jižní Afriky a jsou považováni za představitele post-grunge. Pod tímto jménem fungují už od roku 2002, ale předtím existovali pod jménem Saron Gas (údajně je vydavatelství po teroristických útocích 11. září přejmenovali). V polovině května vydali svou nejnovější desku Poison The Parish, kterou (a nejen ji) představí hned během dvou koncertních večerů v Čechách.

Připravujeme pro vás soutěž o vstupenky do Brna!

V praze vystoupí v Lucerna Music Baru 29. září a v Brně o den později na Flédě, tedy 30. září. Vstupenky na obě akce lze zakoupit v síti GoOut.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 180 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz