TH!S za pár dní odehrají koncert v pražském Hard Rock Café

TH!S | Foto: Pavel Hejny

Kapela TH!S vyslyšela prosby fanoušků a rozhodla se vrátit na pódium. První letošní koncert se uskuteční již ve středu 21. února v pražském Hard Rock Café.

Původně si chtěla kapela TH!S dát na nějaký ten čas od koncertování pokoj. Loni v listopadu v Praze pokřtila své první EP a od té doby nebyly žádné koncerty v plánu. Nyní se však kapela rozhodla vyslyšet prosby fanoušků a spolu s bubeníky Marching Gang vystoupí 21. února 2018 od 20:00 v pražském Hard Rock Café.

Po velkolepém listopadovém pražském křtu prvního EP jsme si chtěli dát na chvíli s koncertováním v hlavním městě pohov. Nicméně hlasy nových fanoušků dychtících po rokenrolovém zážitku nás zlákaly a tak jsme se rozhodli přijmout nabídku Hard Rock Café a odehrát v tomto pražském stylovém prostoru neplánovaný koncert. Jako support si bereme bubenické trio Marching Gang, se kterým se chystáme zahrát i několik doslova nabušených pecek. To chcete slyšet!“ okomentovali situaci Vojta Kotek a Honza Melíšek.

Kapela TH!S, kterou tvoří Honza Melíšek aká Johny Vokál (božský zpěv, kytara, balalajka, jódlování), Vojta Kotek aká Vokoun Tvrdič (crunch halek, basa, niněra), Ondra Vyoral aká André Pražec (nekompromisní kytara, fujara), Pepa Černý aká Strženej Winty (falsetto, bicí, jódlování) existuje již 10 let, ale až loni v listopadu vydala své první EP WE ARE TH!S se šesti autorskými skladbami, mezi kterými nechybí i hit Dance!. Dalšího EP se prý fanoušci dočkají již na podzim.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 146 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...