Tomáš Klus a jeho Cílová skupina zahrají živě z Jindřišské věže

Tomáš Klus | Zdroj: facebook.com

Kdo bude mít tento pátek ve tři hodiny odpoledne cestu kolem Jindřišské věže, bude mít možnost poslechnout si naživo jeden z akustických koncertů CITY LIVE SPECIÁLu. Ze samotných výšin zahraje jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků, Tomáš Klus.

Pražské rádio City 93,7 FM pravidelně vysílá akustické koncerty největších hvězd domácí i zahraniční scény. Posluchači již měli možnost slyšet například MIG-21, Ewu Farnou nebo Chinaski. Minulou sobotu zde také vystoupila Sporty Spice Melanie C a Peter Ariston.

Tento pátek v 15 hodin se do sbírky CITY LIVE SPECIÁLu přidá Tomáš Klus a jeho Cílová skupina, kteří toto vystoupení doslova povznesou na jinou úroveň. Pro Prahu zahrají přímo ze zvonice Jindřišské věže. Uslyšíme především novinky z Tomášova čerstvě vydaného alba s názvem Proměnamě. Dvacet vyvolených posluchačů rádia City přitom získalo možnost účastnit se koncertu osobně a potkají se s Tomášem tváří v tvář.

„Myslím, že tohle bude pro posluchače a skalní fanoušky Tomáše Kluse opravdu neobvyklý zážitek. Navíc je to další vrchol Prahy, který se radiu City podařilo zdolat. Naši posluchači už před časem večeřeli přímo na Petřínské rozhledně a teď jim přímo z Jindřišské věže zazpívá Tomáš Klus. Těšíme se na to!“ říká Bára Lukášová, programová ředitelka rádia City.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.