Top Dream Company se v Lucerně představí ve Slipech

Top Dream Company | Zdroj: facebook.com

Dnes večer se v pražském klubu Lucerna představí funky – soulová partička Top Dream Company se svým novým klipem Slipy. Můžete se těšit na songy z připravovaného alba, unikání showdress a také exkluzivního hosta – rappera Michaela V. z J.A.R.

„V době, kdy ve světě frčelo funky, u nás se nosily slipy, tak jsme to chtěli dovést k dokonalosti. Když retro, tak pořádně!“ říká kapelník a producent Petr ‘Harmy’ Harmáček. Zpěvák Martin Růža dodává: „Už jsme nechtěli před našima fanouškama nic tajit a vyšli jsme s pravdou ven, navíc se nemáme za co stydět.“

Původem funky – soulová dvanáctičlenná kapela z Prahy využívá multižánrové prvky z celého světa – od disca, popu, jazzu přes latinu, r’n’b, reggae, až po balkánskou hudbu. Působili u nich umělci jako je Marta Balážová, Vojtěch Dyk, Ondřej Ruml a řada dalších skvělých hudebníků. Nyní stojí v čele vokální sekce s talentovanými zpěváky Martinem Růžou a Ondřejem Jonášem. V roce 2009 vydali Top Dream Company své první DVD Live In Prague a o rok později studiové album Keep On Movin’. V současnosti se chystají vydat další desku, na té se objeví i skladba Slipy.

Videoklip vznikl ve spolupráci s Dominikem Schönem a točil se na různých místech v Praze, a to včetně Václavského náměstí.

Kromě singlu Slipy se na koncertě můžete těšit i na další songy z připravované desky a na unikátní showdress členů kapely. Koncert v Lucerně začíná ve 21 hodin, vstupenky v předprodeji jsou k dostání za 160 korun + poplatky, nebo na místě za 200 korun.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.