Třetí ročník festivalu Rock Heart láká na Sodom nebo Hammerfall

Hammerfall | Zdroj: teamrock.com

Jihomoravský festival Rock Heart se sice bude pořádat teprve potřetí, nicméně od minulých ročníků nastal značný posun a zahrají na něm zajímavé zahraniční kapely.

Zatímco loni zahrály na jihomoravském festivalu Rock Heart pouze čtyři zahraniční kapely, letos se jich vyskytne rovnou dvanáct. Posluchači se mohou těšit zejména na německé thrash metalisty Sodom s navrátivším se kytaristou Frankem Blackfirem nebo taktéž na Hammerfall, klasiky švéds15kého heavy metalu.

Potěší taktéž přítomnost holandských symphonic metalistů Epica nebo extrémně rychlých DragonForce z Londýna. Z Německa nadále dorazí power metaloví Axxis a rovněž žánrově spříznění Primal Fear.

Z tuzemských kapel zahrají pražští thrash metalisti Kryptor nebo ostravští Melignant Tumour se žánrovým zásahem do crustu. Další jména budou ještě oznámena, nicméně datum je jisté, 17. – 18. srpna 2018.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...