Tři sestry startují letošní Radegast tour

Ti sestry | Zdroj: Krakonošovo s.r.o.

Legendární čeští punkáči, pubrockové Tři sestry, startují již 12. května své letošní Radegast tour. Od května do září při něm zahrají v 21 open-air areálech v Čechách i na Moravě.

Tři sestry vznikly už v roce 1985 a za tu dobu se staly jednou z nejklíčovějších skupin české punkové scény. Již 12. května zahájí koncertem v Šumperku letošní turné, navíc opět pod hlavičkou pivovaru Radegast. Na všech koncertech budou k mání desetistupňové i dvanáctistupňové varianty zlatého moku. Samozřejmostí je opět i výčep přímo na pódiu – pro hudebníky i fanoušky stojící v první řadě.

Banda kolem Lou Fanánka Hagena navíc láká i zprávou, že skupina v playlistu vyměnila více než třetinu písní – k slyšení tak budou i ty dlouho nehrané. Proslulé hity (Život je takovej, Modlitba pro partu, Kovárna I či Zelená) jsou ale jistotou. Fanánek rovněž vypustil informaci, že koncerty budou končit „vzrušujícím striptýzem“ (ať už to znamená cokoli). „Ségrám“ budou navíc sekundovat takové punkové hvězdy, jakými jsou E!EPlexis nebo Doktor P.P..


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 303 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky