Tři svérázné kapely se vydají na Pražskej teplárenskej sjezd

Cocotte Minute | Foto: Jan Nožička

Česká klubová scéna bude svědkem nezvyklého hudebního nadžánrového spojení. Již na začátku března se na společné turné vydají tři neotřelé pražské kapely Hentai Corporation, Cocotte Minute a Prago union, které jsou u nás špičkami svých žánrů. 

Šňůra čítá celkem jedenáct zastávek napříč celou Českou republikou. Pražskej teplárenskej sjezd odstartuje už 3. března v Příbrami a vyvrcholí 14. dubna v Plzni.

„Původně jsme chtěli jet turné s No Name, ale sou na nás moc tvrdý, tak jsme se dohodli s Kokotama a Prago, páč sou mladý, nadějný, nedělaj moc bordel a jejich texty dávaj smysl,“ hází historku k dobru Hentai Corporation.

„S ohledem na příšernou pověst všech zúčastněných je opakování tohoto bukanýrského zájezdu nepravděpodobné a proto neváhejte zakupovat vstupenky u svých osvědčených prodejců štěstí. Bude to jízda! V zeleném oparu s nejjemněším sněhem příjmeme molekuly etanolu. Po nás potopa,“ doplňují Cocotte Minute.

„Nikdy jsme nic podobného neabsolovali, tak věříme klukům, že to fakt bude jízda,“ zakončují mistři novodobého básnění Prago Union.

Tyhle tři party vám zkrátka dokáží, že jsou veškeré pověsti o tom, že za to pražáci neumí vzít naprosto liché.

Pražskej teplárenskej sjezd

03. března      Příbram, KD Příbram
10. března      Ostrava, Barrák
11. bžezna      Zlín, Music club Fénix
24. března      Liberec, Bunkr
25. března      Beroun, KD Plzeňka
30. března      Brno, Fléda
31. března      Pardubice, Žlutý pes
01. dubna      Strakonice, KD
07. dubna      Ústí nad Labem, Doma
08. dubna      Čelákovice, KD
14. dubna      Plzeň, Peklo


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.