Twenty One Pilots podruhé zaútočí na Prahu a opět hlásí vyprodáno

Twenty One Pilots | Foto: Openspotify

Twenty One Pilots již letos českému publiku jednou ukázali, co se v nich skrývá, a to začátkem roku v pražské Lucerně. Evidentně tu ještě nenechali všechno, co nám svou energií nabitou muzikou chtěli předat. V listopadu se totiž do České republiky vrací znovu, a to v rámci světové Emøtiønal Røadshøw. Chvíli po spuštění prodeje ale lístky do Fora Karlín do jednoho zmizely, a tak se pořadatelé rozhodli koncert přesunout do kapacitně lépe vybavenější Tipsport Areny. 

Americké hudební duo Twenty One Pilots patří k těm, jejichž popularita poslední dobou nekontrolovatelně roste. Těmto dvěma mladíkům z Ohia se to podařilo nejen díky loni vydané desce Blurryface, která obsahuje pecky jako Ride nebo Stressed Out, ale především díky letošnímu hitu Heathens, jenžse stal ústřední skladbou filmu Suicide Squad a který tak kapele značně rozšířil fanouškovskou základnu.

To se dvojici podařilo i v České republice, kam zavítají znovu 4. listopadu. Tento koncert tak bude již druhým, který tu ‘Piloti’ letos odehrají. Šťastlivci, kteří s koupí lístků nezaváhali, se již můžou začít těšit! Vstupenky se prodávaly v síti Ticketpro, Ticketportal a jsou již bohužel beznadějně vyprodané.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)