United Islands of Prague letos rozezní Karlín

United Islands of Prague | Zdroj: UnitedIslands.cz

Už nějaký ten pátek je součástí každého léta v Praze i festival United Islands of Prague a ani tentokrát tomu nebude jinak. Pořadatelé přitom letos skloubili příjemné s užitečným a festival spojili s oslavou 200. výročí založení pražské čtvrti Karlín.

A tam se letošní ročník bude i konat. United Islands of Prague bude už za měsíc hostit Karlínské náměstí a návštěvníci, ostatně jako každý rok, mohou očekávat spoustu zábavy – a to nejen té hudební, připravena bude i pohybová sekce s možností si vyzkoušet exotické sporty.

O hudbu však půjde v první řadě a během víkendu se na náměstí ukáží třeba domácí The Tap Tap, držitel Andělů Thom Artway, Farewell Dear Ghost, rumunští Next Ex a spousta dalších. To vše navíc bude spojeno i s oslavami humanitární organizace Člověk v tísni, která byla založena před 25 lety.

United Islands of Prague se bude konat od 23. do 24. června a vstupné bude zcela zdarma. Více informací o festivalu naleznete na oficiálních stránkách.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.