Už toto pondělí završí sezónu Strunerů Václav Neckář a FiHa

Václav Neckář | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Projekt, který spojuje kytaristy, baskytaristy a další hráče na strunné nástroje – to jsou Struneři, kteří už v pondělí zakončují první polovinu sezóny, a to vystoupením zpěváka Václava Neckáře a kapely FiHa.

Projekt Struneři jde do finále, tedy alespoň před letní pauzou. V rámci tohoto projektu letos vystoupil například dvorní kytarista Davida Kollera Michal Pelant spolu s kapelou eFEm nebo Joe Karafiát z The Plastic People of the Universe. Poslední koncert se koná už toto pondělí 15. června a sezónu zakončí česká legenda, zpěvák Václav Neckář. Spolu s ním vystoupí nadějná kapela FiHa. Vystoupení se uskuteční v malostranském baru Napa.

Václav Neckář s kapelou FiHa, která momentálně maká na nové studiovce pod vedením Borise Carloffa, vystoupí již poněkolikáté. Zcela první společný koncert proběhl v Žatci. ‚‚Hráli jsme bez předchozí zkoušky společně s kapelou Bacily. Tehdy jsme byli hodně nervózní, ale od té doby už takové pocity nemáme. Zjistili jsme, že jeho příprava i průběh vystupování je téměř totožný s naším, tréma opadla a jsme na jedné lodi,” vysvětluje zpěvák Filip z kapely FiHa.

Pokud vyjde počasí, bude se hrát venku. Vstupenky za 100 Kč seženete na Ticketstream.cz, či za 130 na místě.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.