V červnu přijedou do Česka Judas Priest. A hned dvakrát!

Judas Priest | Zdroj: facebook.com

Legendární britská kapela vystoupí v červnu příštího roku v Ostravě a o den později pak v Praze.

Judas Priest jsou bezpochyby jednou z ikon heavy metalu. Jejich tvorba čítá sedmnáct studiových alb. Mezi nejznámější hity patří třeba Turbo Lover, Breaking the Law nebo Painkiller. Nejen na tyto skladby se nyní mohou těšit i čeští fanoušci.

Kapela v rámci svého aktuálního Redeemer of Souls Tour navštíví Českou republiku hned dvakrát. Ačkoliv tu měli být v roce 2011 naposledy, příští rok se u nás Judast Priest zastaví hned dvakrát. 25. června vystoupí v ostravské ČEZ aréně, o den později, 26. června, pak zahrají v pražské O2 areně.

Vstupenky jdou do prodeje ve středu 22. října. Členové Live Nation klubu je mohou pořídit o dva dny dříve.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.