V pražské MeetFactory vystoupí Crystal Fighters s novým albem Cave Rave

Crystal Fighters | Zdroj: facebook.com

Po fenomenálním debutu se do Prahy vrací britsko-španělská kapela Crystal Fighters, která přichází po dvou letech s novým albem Cave Rave. Během své české zastávky vystoupí v pražském klubu MeetFactory ve čtvrtek 14. listopadu.

„Jsme něco jako hudba, která vznikne, když se Velvet Underground a The Gipsy Kings vrátí v čase do Pyrenejí roku 1980 a udělají nahrávku s produkcí Skreama, Madliba a Luciana.“

Crystal Fighters je alternativní indie-elektro skupina z Británie, která úspěšně debutovala v Evropě i v Americe v roce 2010 s albem Star of Love. Po dvou letech se vrací s novým albem Cave Rave, vydaném v květnu letošního roku, aby opět ohromila světové publikum. Crystal Fighters se proslavili díky nahrávkám Love is All I Got, Follow nebo I love London.

Svou hudbu popisují jako rychlou, fascinující a vášnivou – a rozhodně nesmrdí sebechválou, protože jejich kombinace funku, elektra, techna a progresivní taneční hudby s prvky španělského punku a baskické lidovky, je skutečně divoká. Kapela vás uchvátí nejen hudební produkcí ale i rafinovanou pohybovou a vizuální performancí, která je podle fanoušků doslova masakr.

Vstupenky je možné zakoupit v prodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za cenu za 390 korun + poplatky, nebo na místě za 490 korun.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.