V únoru přijedou do Prahy Queen!

Adam Lambert a Queen | Zdroj: facebook.com

V únoru vystoupí v Praze legendární kapela Queen spolu se zpěvákem Adamem Lambertem.

Geniální zpěvák Freddie Mercury je už nějakou dobu v hudebním nebi, zbytek jeho legendární formace Queen se však vydává na evropské turné, kde je čeká 22 zastávek. A na seznamu je i Česká republika! Skupina vystoupí v pražské O2 aréně 17. února příštího roku. Za mikrofon se postaví zpěvák Adam Lambert, druhý ve finále Amerického Idolu.

Turné, které přiveze skvělého kytaristu Briana Maye a bubeníka Rogera Taylora bude zřejmě patřit k nejžádanějším událostem příštího roku. A Česká republika je na seznamu šťastlivců. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal oficiálně od 3. října. Ceny vstupenek se pohybují mezi 1390 až 2190 korunami.

Připomeňme, že od smrti Freddieho Marcuryhoto to bude v listopadu 21 let, kdy zemřel na AIDS. Kapela i nadále nepřestala fungovat a mikrofon obsazovala zpěváky, jako je třeba Paul Rodgers. Za působení s Mercurym vydali Queen celkově 15 studiových alb. Mezi nejznámější hity patří skladby Bohemia Rhapsody, The Show Must Go On’, We Will Rock You nebo Don’t Stop Me Now.  Letos v listopadu má právě k příležitosti výročí úmrtí zpěváka vyjít studiovka nová. Na desce Queen Forever zazní ve dvaceti skladbách znovu nalezené nahrávky zpěvu Freddieho.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.