Velké turné The 1975 podpoří v Praze čeští No Distance Paradise

No Distance Paradise | Foto: Anna Červinková

Koncert britské indie rockové formace The 1975 se neúprosně blíží. Jeho pořadatel včera oznámil, že ve středu 27. listopadu jí v pražském Rock Café bude předskakovat česká kapela No Distance Paradise.

Čtyřčlenná kapela No Distance Paradise pochází z Olomouce, vznikla v roce 2007 a hraje příjemný indie-rock. S headlinery večera se tak bude skvěle doplňovat. V minulosti se pánové po České republice projeli například se Sunshine, kterým více než rok předskakovali. Po několika EP vydali letos za podpory producenta Dušana Neuwertha (Kryštof, Vypsaná fiXa, Charlie Straight) své debutové album s názvem Challenge Gravity, které sklízí úspěchy. No Distance Paradise mají ve své kariéře velmi dobře našlápnuto, vynechat jejich vystoupení před The 1975 by tak byla velká škoda.

Pro britské The 1975 je to v České republice již druhé vystoupení. Dříve předskakovali slavnějším kolegům Two Door Cinema Club. V současnosti projíždí celý svět na turné, jež čítá bezmála osmdesát koncertů. Všechny ty, které se budou na začátku příštího roku konat v jejich domovině, jsou beznadějně vyprodány. The 1975 letos předskakovali například hudebním velikánům Rolling Stones. Mají před sebou velkou budoucnost, tak si jejich pražskou zastávku nenechte ujít. Vystoupí už 27. listopadu v klubu Rock Café!


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).