Votvírák otevře sezonu pestrou nabídkou zábavy

Vypsaná fixa | Zdroj: facebook.com

(Sponzorováno) Na návštěvníky letošního ročníku čeká rocková stage, dobré pivo a kvalitní české kapely. Votvírák odstartuje festivalovou sezonu už za tři dny.

Staropramen, jako hlavní sponzor, žije pro muziku a pro milovníky dobrého piva. Kde jinde spojit obojí než na festivalu. Festival Votvírák má pro pivní gurmány připravenou lahůdku v podobě nepasterizovaného Staropramen Světlý. Do letošního ročníku byl zařazen jako novinka stále oblíbenější cider. „Vzhledem k osvěžujícímu charakteru tohoto nápoje jsme se rozhodli na festival přivézt také naši letošní novinku v portfoliu – britský Carling Cherry Cider, jehož třešňovou chuť ocení především ženy,“ láká Martin Bárta z organizačního týmu Staropramenu.

A protože v minulém roce slavil festival úspěch s tankovým pivem, zvyšuje se počet výčepních míst. „Letos budou tato místa čtyři, rozšiřuje se i pivní zázemí v kempu,“ upřesňuje Bárta. Za zábavou budou moci návštěvníci vyrazit do Cool zóny nebo na Staropramen rockovou stage. Vystoupí na ní kapely Horkýže Slíže, Visací zámek, Arakain či Vypsaná fiXa, ale také dnes již legenda Věra Špinarová.

Stále oblíbenější festival, kde není nouze o dobrou náladu, skvělé lidi a výborné pivo, se otevře už za tři dny a poběží až do neděle 15. června v Milovicích u Prahy. V předprodeji je cena vstupenek 280 korun, na místě již 350 korun. K dostání jsou i VIP vstupenky se spoustou výhod.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.