Vyhoukaná SOWA pokřtí své nové CD v Praze

Vyhoukaná SOWA | Zdroj: archiv kapely

Kapela Vyhoukaná SOWA vznikla roku 1994 a dodnes si udržela svůj osobitý zvuk a texty plné nápadů. Vidět a slyšet ji fanoušci mohli na řadě festivalů a koncertů po celé republice. V únoru pokřtí třetí CD Jsem blázen do tvý holky!

První album nazvané Parfémy vyšlo na jaře 2003 a o pět let později spatřila světlo světa placka pojmenovaná Namaluj číču!, kterou vydala skupina až na sklonku roku 2008. Mezitím ještě stihli natočit například videoklip k singlu Bombardér, který se objevoval také na TV Óčko.

Letos si východočeská sestava připisuje další zářez, a to deskou Jsem blázen do tvý holky!, již pokřtí 5. února v pražské Baráčnické rychtě Michal Šenbauer, skladatel, kytarista a zpěvák skupiny České srdce. V tento večer se představí ještě pražská formace PayaNoia se zpěvačkou a bubenicí Pájou Táboříkovou. Všechna tahle legrace vypukne půl hodinky po osmé večerní.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...