Vyprodaní Hammerfall míří do MeetFactory

Hammerfall | Zdroj: facebook.com

Pauza, kterou si kapela Hammerfall protáhla na rok a půl, se vyplatila. Vzešla z ní úplně nová deska a turné, které se naštěstí nevyhne ani Praze.

Hammerfall míří do Česka, plní energie tu fanouškům již za pár dní představí svou novou desku (r)Evolution. Jak říká sám frontman Joacim Cans, dali do ní veškerý svůj čas, úsilí i peníze. Znějící lépe než kdy předtím se tahle švédská pětice čtyřicátníků rozhodla vyrazit na koncertní šňůru zvanou World Wide r(E)volution Tour, a ukázat tak nejen hudebním kritikům, že jejich řádění ještě není konec.

Pražský večer však nejdříve načne melodický metalový sextet Serious Black, založený Rolandem Grapow a Mariem Lochertem. Speciálním hostem pak budou němečtí Orden Ogan. Meetfactory, kde se koncert uskuteční 6. února, hlásí vyprodáno, a tak je více než očividné, že se čeští fanoušci velice těší.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.