Vypsané léto Vypsané fixy

Vypsaná fiXa | Zdroj: facebook.com

Před rokem oslavili významné jubileum své existence a rok nato se podílí na českých festivalech. Jaké tedy bude letošní léto Vypsané fixy?

Pardubická partička Vypsaná fixa před rokem albem Krásný smutný den oslavila dvacet let od počátku své existence a tento rok kromě koncertní šňůry po českých majálesech vypomáhá s organizací hned dvou hudebních festivalů, na kterých samozřejmě  i zahrají.

Rozhovor: Márdi z Vypsané Fixy: CDčko “Brutální všechno” mi sehnal kamarád v zapadlém bazaru

Vypsaná fixa začíná již 26. června v malebné vesničce Vápenný Podol, kde pomáhají s pořádáním Podolfestu. Ten bude slavit tento rok už šest let od svého vzniku. Festival je opakem všech ostatních komerčních festivalových akcí a Fixa si zde zahraje společně ještě asi se čtyřmi kapelami. Kapela se podílí i na benefičním festivalu On The Road, který se koná v termínu 28. – 29. srpna v areálu Čochtana u Lázní Bohdaneč. Tato akce oslaví už deset let od svého vzniku a k příležitosti propagace vznikla i festivalová hymna s názvem On The Road.

 

 


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.