Vyznavači heavy metalu se můžou těšit na Manowar

Manowar | Zdroj: Manowar.com

Dobrá zpráva pro všechny metalheads. Manowar se představí českému publiku, a to rovnou na čtyřech místech napříč republikou.

Kapelu Manowar není třeba vyznavačům tvrdšího stylu blíže představovat. Na svém kontě mají více než 35 světových turné a zahráli si i na těch nejvýznamnějších metalových festivalech. V roce 2012 natočili své dvanácté album The Lord Of The Steel, které bylo hudebními kritiky velice dobře přijato. Zatím poslední nahrávkou v jejich kariéře je dvoudisková deska Kings Of Metal MMXIV (Silver Edition) z roku 2014.

Průkopníci heavy metalu se znovu předvedou v Česku, a to hned čtyřikrát. Nejdříve vystoupí 14. 1. 2016 v Ostravě, poté 15. 1. 2016 v Brně a pro Prahu si nechali hned dva termíny – 19. 1. a 20. 1. 2016. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.