Waka Flocka Flame se konečně podívá do Prahy

Waka Flocka Flame | Zdroj: wakaflocka.com

Atlantský rapper Waka Flocka Flame udělí v Praze lekci nekompromisního hip hopu již za méně než dva měsíce!

Waka Flocka, vlastním jménem Juaquin James Malphurs, je díky své výrazné image opravdu těžko přehlédnutelný. Skoro dvoumetrový potetovaný rapper s dready se v hudebním průmyslu ozývá již přes deset let a má za sebou čtyři alba, kandidaturu na prezidenta a spoustu zajímavých spoluprací s hvězdami, jako je Machine Gun KellyDrake nebo Keith Ape.

Průlom v kariéře přišel se singlem O Let’s Do It v roce 2009, který o rok později následovala první deska Flockaveli. MTV ho pak v roce 2010 dokonce zařadila do desítky nejlepších MCs! Úzce pracoval s Gucci Manem, mají spolu dokonce album Ferarri Boyz a ačkoliv se po nějaké době umělecky odloučili, kariéře ani jednoho to vůbec neuškodilo. I přes pár konfliktů s policií a zásahu kulkou během loupežného přepadení zůstává Waka Flocka Flame ikonou amerického hip hopu.

Waka Flocka Flame vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 21. března 2018. Vstupenky jsou již v předprodeji na GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 213 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.