While She Sleeps a Architects se sejdou na společném koncertě ve Foru Karlín

While She Sleeps | Zdroj: teamrock.com

Všichni čeští fanoušci metalcore můžou zajásat – již na konci ledna se v pražském Foru Karlín sejdou hned dvě velká jména tohoto žánru. Půjde o britské kapely Architects a While She Sleeps.

Obě jmenované kapely mají mnoho společného – obě pocházejí z Anglie, obě jsou na scéně něco kolem deseti let a co je nejpodstatnější, obě hrají metalcore. Tento žánr v posledních letech nabírá na popularitě pro svou syntézu tvrdého metalového zvuku (obvykle v rychlejším tempu s využitím dvojitého basového bubnu) a taktéž výrazné melodiky.

Již 25. ledna 2018 se Architects i While She Sleeps sejdou v pražském Foru Karlín, kde bezpochyby všechny posluchače pozvou do nejspodnějšího patra drsného (avšak citlivého) metalcorového pekla.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.