Wolf Alice zahrají v Praze už za dva týdny

Wolf Alice
Wolf Alice | Zdroj: NME

Jejich název zní Wolf Alice a mají na kontě sedm let hraní, dvě studiová alba i nominaci na Grammy. A už za necelé dva týdny se alternative-rocková čtveřice ukáže v pražském Roxy.

Kapela přijede svým českým fanouškům představit svou nejnovější desku Visions of a Life, která vyšla loni v září a okamžitě se stala hitem hudebních žebříčků po celém světě, přičemž ve Velké Británii debutovala dokonce na druhém místě v hitparádě. Kriticky velmi dobře přijatou desku pak samozřejmě naživo doplní i skladby z předchozí, neméně úspěšné My Love Is Cool.

V České republice se už londýnské uskupení ukázalo, a to na podzim roku 2016 v Paláci Akropolis. Nyní se přesune do většího a 16. ledna zahraje v klubu Roxy. Vstupenky jsou stále k dispozici v předprodejní síti GoOut za cenu 495 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 278 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.