Zimní Rockový Slunovrat bude pro milovníky crossoveru

The.switch | Zdroj: bandzone.cz

Zimní Rockový Slunovrat tentokrát mění místo svého působení, na scéně ale zůstává. Bude určený spíše pro milovníky crossoveru, ale vítaný je samozřejmě každý.

Klubová odnož řevnického Rockového Slunovratu nebude překvapivě v poberouní, jeho brány se otevřou v pražském Rock Café. Pro první příchozí si připravil i welcome drink v podobě oblíbeného Jägermeistera.

Line-up se tentokrát skládá rovnou ze čtyř kapel různých žánrů. Prvním účinkujícím budou The.switch, kteří se stali hvězdou klubové scény, a to nejen díky lyrickým textům. Poté je vystřídají indie-popoví Nano, které mohou návštěvníci znát už z letního festivalu. Dalšími jsou Circus Problem. Ti jsou známým festivalovým jménem, jelikož zde vystoupili již počtvrté. Celý čtyřlístek uzavřou SCB.

Celá akce proběhne v pražském Rock Café a to 9. února 2018, dveře se otevřou v 18 hodin. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji za 180 Kč nebo na místě za 250 Kč.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 181 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz