Žižkov se za pár dní promění na festivalový svět

Smrtislav | Zdroj: facebook.com

Multižánrový pražský festival vypukne již za pár dní a nikdo z návštěvníků nemusí mít obavy, že by si nepřišel na to své. Program bude probíhat v klubech, galeriích, kavárnách, hospodách i divadlech.

Žižkovskou noc čeká již šestý ročník a rozhodně je na co se těšit. Celý program se potáhne napříč žižkovskými kluby skrz hospody a zabloudí také do divadel. Více než šedesát scén a tři stovky interpretů po dobu tří dnů a tří nocí, tak vypadá jeden z nejznámějších multižánrových festivalů uprostřed Prahy.

Čtvrtek je vyhrazený pro objevování žižkovských zákoutí, kaváren či galerií. Na pátek si organizátoři připravili program pro všechny fanoušky DJs a elektroniky. Celý festival bude završen během sobotní noci, kde se na čtyřiceti scénách postupně představí hudební kapely všech žánrů, přičemž řada přijde i na Žižkovský Market v prostorách rondokubistického divadla Venuše ve Švehlovce.

Návštěvníci těchto hudebních večerů nepřijdou o vystoupení interpretů jako např. N.V.Ú., Záviš, Smrtislav, The Prostitutes, Fast Food Orchestra a samozřejmě mnoho dalších.

Festival proběhne od 17. do 19. března na různých místech městské části Praha – Žižkov. Vstupenky lze získat na stránkách goout.cz. Více informací o festivalu najdete na jejich oficiálních stránkách.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.