Zrní chystají intimní sérii koncertů v Praze

Zrní
Zrní | Zdroj: oficiální archiv kapely

Zrní odehrají na konci dubna sérii akustických koncertů v Praze. Důležitým prvkem bude intimní atmosféra při svíčkách, kterou se chce kapela více přiblížit divákům.

Po úspěšném roce 2017, kdy vydali páté studiové album s názvem Jiskřící, se kapela Zrní chystá na návrat ke kořenům. Série pražských koncertů s názvem Černá hodinka a půl se bude odehrávat v prostorách s omezenou kapacitou a při svíčkách, což má zajistit přiblížení kapely k divákům a osobnější zážitek z koncertu.

Celý koncert bude bez elektronických podkladů, a písně jsou speciálně upraveny právě pro tato akustická vystoupení. Ačkoli Zrní zavítá v rámci Černé hodinky a půl do měst po celé republice, jádrem je maraton pražských koncertů. Na tento formát přišla kapela při tom, když jim při dřívějším koncertu přestal jít proud, kvůli čemuž museli odehrát koncert akusticky a při svíčkách. Tato zkušenost se jim natolik líbila, že se rozhodli ji zopakovat v rámci celého turné.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream za 449 – 549 Kč.

Černá hodinka a půl v Praze:

24. dubna – Střecha Lucerny
25. dubna – Jindřišská věž
26. dubna – Café Neustadt
27. dubna – Paralelní Polis (vstupenky ke koupi v bitcoinech)
28. dubna – Café Prostoru


Napište komentář

Vladimír Jersák
O Vladimír Jersák 12 Článků
Muzika mě vždy zajímala, ať už poslouchání, hraní, nebo zpívání. Pár let jsem se učil na housle, rok zpíval ve sboru a momentálně se učím na kytaru. Snažím se se nelimitovat na jeden styl, takže poslouchám vše od grimu po metal.