Light & Love s novou deskou zahřejí u srdce

Light & Love | Foto: facebook.com/lightandlovemusic

Dvojice Light & Love pochází z hudebně plodné severní Moravy a její debutové album ukazuje, jak se v Česku dělá příjemný a kvalitní pop.

O Light & Love jste již jistě někdy slyšeli. Bratrské duo Honza a Lukáš Balcárkovi z Nového Jičína jsou multitalentovaní mladíci, jenž si pěkně kráčí za svými sny. Do povědomí posluchačů se dostali především hitem Blueberry Sky, který se stal i jedním z nejhranějších na Óčku v roce 2015.

Než však spatřila světlo světa jejich první deska, dostaly se do éteru i singly True a Country Boy s originálním fanouškovským videem. Kompletní jedenáctka skladeb nese název Surrender To The Stars a přináší moderní ‘popík’.

Mezi velmi silné stránky bratrů patří dokonalé hlasové souznění a vynikající angličtina, tu však průměrný český posluchač neumí ocenit. Již od první skladby Under The Low Sun na Vás dýchají zasněné texty, jenž dokáží navodit letní atmosféru i v těchto pochmurných podzimních dnech, a to platí až do samého konce desky.

Melodie, které utvoří duševní klid i při jízdě roztřesenou dálnicí D1, prozrazují sourozenecký um pohrát si se zvukovou aranží. Větší rozmanitost by však albu zajisté neuškodila, ba naopak. Jediná skladba, co takříkajíc vystupuje z davu, je Country Boy a ta mezi nejpovedenější rozhodně nepatří.

Jisté je, že se od kluků máme v budoucnu na co těšit. I na koncertech dokáže tahle sympatická dvojice o svých kvalitách přesvědčit a věřím, že dávka kvalitního popu vlisovaná do jedné placky, zahřála mnohé fanynky u srdce.

Light & Love - Surrender To The Stars

Light Love – Surrender To TheStars

Skladby: Under The Low Sun, Calling, Oh, Pretty Stars, True, Country Boy, Elevated, Blueberry Sky, Where Are You Now, Stars, Way Up, Surrender
Vydavatel: Warner Music
Celkový čas: 36 min
Hodnocení: 75 %


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.