Rytmus vydal to nejlepší na albu. Některé hity ale chybí

Rytmus | Zdroj: oficiální FB profil umělce

Rytmus už je na hudební scéně dost dlouho na to, aby si mohl dovolit vydat své vlastní best of album. A čistě sám i rozhodl, které hity na něm budou.

Patří k nejvýraznějším a nejslyšitelnějším postavám federální hiphopové scény. Rytmus je komerčně nejúspěšnější slovenský umělec posledních let. Má stále co říct, kritika ho posiluje a úspěch ho neopouští. Bylo jen otázkou času, kdy k těmto superlativům přibude i jeho vlastní best of album.

Začalo to Kontrafaktem, s nímž definoval základní směřování česko-slovenské hiphopové tvorby v novém tisíciletí. A potom se pustil do vlastní hudby a skrze sólová alba Bengoro a Kral dal všem jasně najevo, kdo je tady pán. Poté si zaexperimentoval s taneční hudbou na desce Fenomen.  A poslední deska Jediný čo hreší pak už byla především pokračovačka několik let starého titulu Si Zabil odkud vzešlo mnoho rarit i nezapomenutelných hostovaček.

Z těchto dosavadních počinů teď vzešlo album The Best of The Best. Písně vybíral Rytmus čistě dle svého pocitu bez ohledu na prodejnost alb, Youtube sledovanost nebo hranost v rádiích. Proto možná někoho nepotěší, že na tomto výběru nenajde například hity Jebe, Fenomen nebo AKM.

Jejich absenci však dost dobře vynahradí například explicitní verze některých písní, skvělé duety s H16 (Nech Vidia) anebo s Miky Mora (Čo), ale také luxusní balení se zlatou ražbou, které můžete vyhrát v naší soutěži.

RytmusRytmus – The Best of The Best

Skladby: Pravdivý príbeh, Verejný nepriatel, Cigánský sen, Zlatokopky, Deti stratenej generácie, Čo (feat. Miky Mora), Už bolo toho moc,  Nech Vidia (feat. H16),  Príbeh  (feat.  Laris  Diam), Moja štvrť,  Musíš mať nádej, Monopol, Mama, Moji Ludia Remix (feat.  Wich), Sám,  Sloboda, Noc patrí nám, Temeraf, Všetko má svoj  koniec

 Celkový čas: 78:40

 Vydavatel: Warner Music

 Hodnocení: 92%


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.