Evanescence se postarali o výborné završení Rock for People

Evanescence, Rock for People 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Poslední den Rock for People přinesl řadu skvělých koncertů, stejně jako dny předchozí. Jako poslední hvězda hlavní stage zazářila neskutečná Amy Lee v čele amerických Evanescence.

Vystoupení plné parádních muzikantských a pěveckých výkonů odstartovalo peckou z nejslavnějšího alba Fallen, Everybody’s Fool a dostalo tak do varu celé publikum už na začátku. Na tu správnou rockově metalovou vlnu se tak mohli naladit i ti, kteří Evanescence neznali úplně perfektně.

Skalní fanoušci rozpustili vlasy a pustili se do headbangingu. Ostatní se do rytmů, které udával nezastavitelný bubeník Will Hunt, alespoň pohupovali a nechali se unášet podmanivými melodiemi písní What You Want nebo třeba Going Under.

Fotoreport: Rock for People 2017 – třetí den, 6. 7. 2017

Amy Lee se snažila komunikovat s publikem co to šlo, kvůli nadupanému setlistu však nebyl na řeči příliš čas. To ale vůbec nevadilo, protože o to víc se mohl projevit její dechberoucí zpěv. Amy Lee skutečně dokázala, že to, co známe ze studiových nahrávek, dokáže stejně skvěle zazpívat i naživo.

Absolutní vrchol koncertu začal už v jeho druhé třetině, kdy na pódiu zůstala jen Amy se svým pianem a rozezněly se tóny My Immortal, které se ve spojení s jejím zpěvem postarali fanouškům o skutečnou husí kůži.

Dále následovaly například Whisper, Disappear a megahit Bring Me to Life, kterým Evanescence svůj koncert zakončili.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 140 Článků
Jsem z Vyškova, ale momentálně se nacházím převážně v Brně, kde studuji žurnalistiku a filozofii. Hraji na bicí a miluji hudbu. Hlavně starý klasický rock, ale i alternativní britskou scénu. Strašně ráda chodím na koncerty a festivaly a život bez hudby si neumím představit.