Foto: Tomáš Klus, 19.3.2015, Jazz Dock, Praha

Tomáš Klus

Sotva pokřtil klip k albu předchozímu, má Tomáš Klus v zásobě písničky již k albu dalšímu. To chce stihnout vydat ještě letos před začátkem prázdnin.

To je jedna z mnoha dobrých zpráv, které vypustil populární písničkách do světa. Na tiskové konferenci v pražském Jazz Docku představil Tomáš Klus svůj nový animovaný klip k písni Noe z alba Proměnamě, z něhož měl očividně obrovskou radost. Během promítání z něj ani jednou nespustil zrak. Na křest symbolicky po Vltavě doplul Noe i se svými zvířaty, aby předal DVD se stejnojmenným klipem.

Zároveň se Klus svěřil novinářům s plány pro tento rok, které mimo jiné zahrnují koncertní plavbu s jeho Cílovou skupinou po českých klubech. Ta začíná v pražských Jatkách78 již za necelé tři týdny a zakotví v kutnohorském Klubu Česká 1. Na těchto koncertech čeká fanoušky mnoho krásných překvapení v podobě mluveného slova, anonymních přání i tanečních twistových okének v podání Jiřího Kučerovského.

Čtěte také: Nová deska Tomáše Kluse nabízí širokou škálu barev

Pozornost novinářů však nejvíce směřovala k již zmíněnému albu. „Odjel jsem na dovolenou s kytarou a vrátil jsem se s hotovými písničkami, nechci s nimi čekat,“ podotkl jedním dechem charismatický písničkář a rovnou z tohoto alba odehrál na živo dvě písně. Z jejich poslechu se jim již teď dá předvídat velká budoucnost. Pokud mu vyjde vše podle plánů, dočkáme se alba ještě o těchto letních prázdninách.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.