Low Roar přivezl do Prahy téměř dokonalou akustickou show

Low Roar | Zdroj: facebook.com

Ryan Karazija alias Low Roar v pátek večer navštívil již po několikáté Prahu. Tentokrát přijel do Café V lese představit nové album ross., které vyšlo na podzim tohoto roku. Koncert byl pár měsíců předem vyprodaný a návštěvníci si mohli vychutnat téměř dokonalý zážitek.

Celý večer odstartoval polský písničkář Holden, ke kterému má Ryan Karazija velmi blízko, jelikož i on sám prožil etapu svého života právě v Polsku. Holden podal sice kvalitní výkon, při kterém si publikum mohlo vychutnat jeho emotivní hlasovou naléhavost, avšak určité pasáže jeho setu působily až utahaným dojmem. Příchozí se však nenechali odradit a i on si užil náležitého potlesku.

Chvilku po půl desáté pak na pódium nastoupil Ryan s projektem Low Roar a svůj set odstartoval novinkou z alba ross., skladbou Slow Down. Na přítomných bylo vidět, že novou desku zatím pravděpodobně nemají naposlouchanou tolik, jako jeho dosavadní tvorbu, a tak daleko více ocenili další song I’ll Keep Coming, který si střihl na piano.

Čtěte také: Minimalistické vystoupení The Lumineers zahrnovalo pokoru, otevřenost i lidskost

Po pár odehraných skladbách začal konečně Ryan komunikovat také s publikem a nechybělo ani několik příběhů z jeho života. Když přišel na řadu song Bones, který původně nahrál s islandskou písničkářkou Jófríõur Ákadóttir, přizval si dokonce na pódium jednu z fanynek a bok po boku pak odzpívali tuto magickou skladbu. Celý večer pak zakončil oblíbenými skladbami Just a Habit z úplně prvního alba s názvem Low Roar nebo třeba baladou I’ll Make You Feel, ve které vynikl jeho perfektní a pevný hlas.

Na Raynovi je vždy jasně vidět, jak moc je vděčný za své fanoušky a tato pokora z něj vyzařovala i tentokrát. Návštěvníci mu jeho otevřenost a upřímnost opláceli v průběhu celého večera mohutným potleskem, čímž páteční večer v Café V lese takřka dokonalý. Škoda jen, že set neobsahoval více hitů z předchozích desek a že Ryanovo souznění s publikem z počátku pokulhávalo.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.