Samey své nové album přivezl i do Zlína

Samey | Zdroj: youtube.com

Haha Crew v čele se Sameyem a jeho novým albem, se po koncertech ve větších městech ukázali i ve zlínském Fénixu. Zdaleka nenaplněný klub se tak dočkal představení nového počinu, stejně jako i starších pecek, byť jen na krátký set.  

Samey ke konci minulého roku vydal sólové album Mama, neviemkedy pridem domov a ještě na sklonku roku s ním vyrazil i na krátkou Rockstar Steez Tour. Do skromných prostor zlínského klubu Fénix, tak Back2Rehab pozvalo samozřejmě celé uskupení Haha Crew, tedy mimo Sameye i Zaya a Dalyba.

Od devíti hodin už hráli své sety djové Young Dava & Kurt Coffein a KADR. Klub se ale začal trochu víc plnit až před půlnocí, kdy si za djský pult konečně stoupl Dalyb. Asi po dvaceti minutách se k němu přidal Samey, s úvodním songem z nového alba, Vlasy vejú vo vetre a hned potom starší peckou Rollin Stones. Diváci i v malém prostoru tak od začátku vytvářeli kotel, který Samey svým přednesem ještě více burcoval. To mu ovšem vydrželo jen na začátek koncertu, po jeho zbytek panovala v publiku spíše klidnější atmosféra.

I Zayo, který dostal na pódiu prostor jen pro tři songy ve zkrácené verzi, dokázal rozskákat diváky jen na starší song, Hudba love moda hoes. Po něm se opět ukázal Samey a pokusil se, spíše neúspěšně, navázat na davové šílenství singlem dialke vidim svietit sidlisko. K tomu pak připojil klidné pasáže své desky, Noci a Rána a 1, a starší věci jako Karamel nebo 300. Koncert ukončil společně se Zayem hitem Rockstar Steez, na který se diváci zase trochu probudili, aby bylo jasné, že právě na tohle se čekalo. Po krátkém 40 minutovém setu se zase nenásilně navázalo na dje, a tak spousta lidí stále čekala, jestli se rapová trojice ještě vrátí.

Kdo chtěl zažít Sameyovu desku naživo v plné síle, měl pravděpodobně vyrazit na Rockstar Steez Tour do větších měst. Ve Zlíně šlo spíš o přátelskou návštěvu těch pár desítek fanoušků, kteří přišli. I přes krátký set se ale nedá říct, že by Samey nepředvedl skvělou show. Tu mu ale publikum oplácelo jen zřídka.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 127 Článků
Jsem student kreativního psaní v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i blog o méně znamých kapelách justlisten.cz